nie jesteś zalogowany
Zaloguj się

Terapeuci w Polsce

Alfabetyczny spis polskich terapeutów z certyfikatem Simonton Cancer Center

Piotr Bielawski,  tel. 507134931,  p.bielawski@wp.pl

Kamila Brodziak (Przechlewo, pomorskie) tel. 606429835, e-mail: kamila.brodziak@onet.pl

Piotr Celnik (Warszawa),  tel. 601258268,  hpcelnik@tlen.pl

Alina Choteborska,  tel. 500-255-677,  alina.choteborska@gmail.com

Tomasz Drożdż (Kraków),  tel. 604-286-388, tomaszdrozdz@interia.pl

Elżbieta Dudziak (Kalisz), tel. 692 25 82, 80elzdud@poczta.onet.pl,

Agnieszka Działa (Dąbrowa Górnicza, Częstochowa),  adziala@simonton.pl

Katarzyna Działa (Poznań),  delfin45@wp.pl

Wojciech Falkowski (Bydgoszcz), tel. 667 756 825, wojtfalk@wp.pl

Joanna Frąckowiak (Kielce),  tel. 608 444 147,  asiutek@interia.pl

Agnieszka Hottowy (Kraków),  tel. 600-618-576,  ahot@o2.pl

Anna Jelenik (Wrocław), tel. 510-395-555,  ania_jelenik@poczta.onet.pl

Jadwiga Kiniorska-Koźmińska (Kielce), tel. 606-623-149 iga.kk@interia.pl

Urszula Lesicka-Sikora (Kraków) tel. 505-315-925, ulalesicka@gmail.com

Danuta Longić (Warszawa), tel. 509-070-070, danuta.longic@wp.pl

Monika Łuczak (Poznań), tel. 667-817-663, luczak.psycholog@gmail.com

Aurelia Malec (Inowrocław, Toruń), amalec@simonton.pl

Maria Marczak (Kraków),  mariamz@mp.pl

Iwona Nawara (Kraków),  iwona.nawara@gmail.com

Monika Popowicz (Warszawa),  fundacja@ogrodnadziei.org.pl

Iwona Rutka (Radom), tel. 504 034 790, iwona.arutka@gmail.com

Justyna Rutkowska, psycholog (Tychy), tel. 504 255 118  jma.rutkowska@wp.pl

Magdalena Sadowska, (Wrocław) e-mail: madlein.s@wp.pl

Maciej Skibiński (Poznań),  mskibinski@simonton.pl

Sylwia Świstak – Sawa,  tel. 606-354-210, e-mail  sylwia.swistak@wp.pl

Oliwia Szczuka (Warszawa),  fundacja@ogrodnadziei.org.pl

Ewa Tylko (Wrocław), tel. 507-559-682 ewasmok@o2.pl

Mateusz Tylko (Wrocław),  mtylko@simonton.pl

Małgorzata Wawrzynkowska, tel. 607-777-703, e-mail: gochawawik@wp.pl

Inka Weksler (Jelenia Góra),  inka_weksler@wp.pl

Alicja Widera (Kraków),  a.widera@op.pl

Beata Wiatrowska (Konin),  bwiatrowska@op.pl

Ewa Wojtyna (Katowice),  ewojtyna@simonton.pl

Honorata Wygralak (Poznań), tel. 602-276-757 honorcia8@poczta.onet.pl