nie jesteś zalogowany
Zaloguj się

Szkolenie RTZ I Warszawa 16-17 czerwca 2018

Tymczasowy simonton

Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ) to uniwersalny poznawczo-behawioralny system pracy z przekonaniami, uczuciami, wyobrażeniami. Jest metodą samopomocy. Stanowi zarówno narzędzie terapii, jak i profilaktyki problemów emocjonalnych- dlatego coraz częściej z RTZ korzysta się nie tylko w gabinecie psychoterapeuty ale i w coachingu. RTZ stosuje się w pracy indywidualnej i grupowej.

Szkolenie prowadzi dr n.med. Agnieszka Kałwa– od 2003 r. certyfikowany trener Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) wg. Maultsby’ego, specjalista psycholog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada bogate doświadczenie w pracy terapeutycznej. Szkoleniami RTZ zajmuje się od 2006 r.

Zapisy pod adresem internetowym agnieszka@rtz.org.pl, w celu uzyskania informacji prosimy dzwonić pod nr tel. komórkowego 508084103 (ew. stacjonarnego 22 783 22 45).

 

Szkolenie ma charakter warsztatu. Jego celem jest zarówno przyswojenie informacji teoretycznych na temat RTZ, jak i natychmiastowe wykorzystanie zdobytych umiejętności w praktyce indywidualnej oraz grupowej. Jest dobrym wyborem dla osób, które chcą opanować konkretne narzędzie pracy w dwudniowym intensywnym trybie. Szkolenie odbywa się w miłej, kameralnej atmosferze. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Warsztaty odbywają się pod patronatem dr. Mariusza Wirgi. Szkolenie jest jednym z koniecznych kroków certyfikacji terapeutycznej w Programie Simontona. Więcej informacji na temat Racjonalnej Terapii Zachowania oraz plan warsztatów znajdą Państwo na stronie www.rtz.org.pl lub na FB https://www.facebook.com/RTZszkolenia/

Miejscem szkolenia jest Owocne Miejsce ul. Krochmalna 4/28 lok. 26,  http://owocnemiejsce.pl/kontakt/

Cena: 500 zł, studenci studiów dziennych 400 zł. Warsztaty odbywają się w godzinach 11.00- 19.00 (sobota) oraz 10.00- 17.00 (niedziela).

 

Wszyscy uczestnicy warsztatu otrzymają zestaw materiałów oraz certyfikaty uczestnictwa w warsztacie.

Cena warsztatu obejmuje również jednorazową konsultację skype z trenerką.

 

Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zaliczki 150 zł.  Zaliczka nie podlega zwrotowi, można ją jednak wykorzystać na kolejnym szkoleniu. Pełną opłatę należy uregulować do 1.06.2018

Opłaty za uczestnictwo należy kierować na konto: Pracownia Twoich Przekonań Agnieszka Kałwa

Mbank 05 1140 2004 0000 3502 4164 9726